فروش تسمه بسته بندی یزد

فروش تسمه بسته بندی یزد | تسمه های بسته بندی در انواع جنس ها و مدل های مختلف تولید می شود و کاربرد های مختلفی در صنایع بسیار زیادی دارد و برای بسته بندی اصولی محصولات و . . . نیاز می باشد .

تسمه های بسته بندی امروزه باعث شده اند تا حمل نقل محصولات و قطعات و . . . نیز اسان تر و راحت تر شود تسمه های بسته بندی توسط دستگاه های تسمه کش مورد استفاده قرار می گیرند ، و با اینکه سازوکار ساده ای دارند ولی  اهمیت بالایی در عمل بسته بندی دارند .

تسمه بسته بندی چیست ؟

تسمه بسته بندی برای دستگاه های تسمه کش استفاده می شود و در سایز های مختلف توسط برند های مختلف نیز تولید می شود و حتی رنگ های مختلفی نیز دارد .

تسمه های بسته بندی به صورت رول در کارخانه ها تولید می شوند و به دست مشتریان می رسند ، تسمه های بسته بندی در جنس های مختلفی وجود دارد برای مثال می توان به ( تسمه های فلزی / پلاستیکی / عاج دار / و . . . ) اشاره کرد که هر کدام کاربرد های خاص خود را در زمان بسته بندی دارند .

تسمه بسته بندی با کیفیت

انواع تسمه بسته بندی در بازار

تسمه های فلزی همان گونه که از اسمشان پیداست از جنس فلز و یا آلیاژ های مختلف هستند که کاربرد های بسیار زیادی در زمینه بسته بندی کالا های سنگین دارند و بیشتر برای بسته بندی کالا های با حجم بزرگ استفاده می شوند .

تسمه های پلاستیکی

بیشترین کاربرد را در بسته بندی تسمه های پلاستیکی دارند ، تسمه های پلاستیکی از بهترین گزینه ها برای بسته بندی کالا ها و محصولات هستند و برای بسته بندی کارتون ها و جعبه های کالا ها بسیار مناسب می باشند .

تسمه های پلاستیکی باز به دو نوع تقسیم می شوند :

  • تسمه پلاستیکی عاج دار
  • تسمه پلاستیکی ساده
  1. عاج دار : تسمه بسته بندی عاج دار پلاستیکی دارای شیار ها و عاج های منظم بر روی خود می باشد که برای محکم نگه داشته شدن کالا توسط تسمه طراحی شده اند ، این نوع تسمه ها را می توانید به راحتی در دستگاه تسمه کش استفاده کنید ، این نوع تسمه در سایز های مختلف نیز تولید می شود و شما می توانید سایز مورد نظر خود را از بازار خرید کنید .
  2. تسمه ساده : تسمه ساده پلاستیکی بر روی خود هیچ گونه عاج و شیاری ندارد و کاملا صاف طراحی شده است و برای بسته بندی کالا های نیمه سنگین استفاده می شود و در سایز های متفات نیز تولید می شود .

نکته : تسمه های بسته کاربرد های زیادی در تولیدی ها / کارگاه ها / کاخانجات / و . . . دارند و از اهمیت بالایی در زمینه بسته بندی برخوردار هستند .

تسمه های بسته بندی PP

فروش تسمه بسته بندی یزد

تسمه های پی پی از مواد اولیه پلی پروپیلن ساخته می شوند و دوام بالایی دارند و تقریبا جنسی مانند پلاستیک دارند و نوعی پلاستیک بشمار می روند .

این نوع تسمه ها در سایز های ۸ – ۱۰ – ۱۲ – ۱۶ – ۱۹ میلیری متری تولید می شوند و در صورت سفارش مشتری می توان بر اساس سایز سفارشی تسمه ها را تولید کرد .

کاربرد های انواع سایز تسمه های بسته بندی :

تسمه های ۸ و ۱۰ میلیمتری : برای بسته بندی کالا های سبک به کار می روند برای مثال در صنایع کارتن و کاغذ سازی و بسته بندی کارتن های کوچک کاربرد دارند .

تسمه های ۱۲ و ۱۴ میلمتری : جهت بسته بندی کالا های نیمه سنگین استفاده می شوند برای مثال در بسته بندی لوازم خانگی مانند ( یخچال / کولر / اجاق گاز / لباس شویی و . . . ) و در صنایع غذایی برای ( روغن / کنسرو ها و قوطی های رب و . . . ) مورد استفاده قرار می گیرند .

تسمه های ۱۶ و ۱۹ میلیمتری : این نوع تسمه ها برای کالا ها و محصولات فوق سنگین استفاده می شود برای مثال برای بسته بندی کاشی / سرامیک / بسته های سیمان / ام دی اف / چوب / محصولات پتروشیمی و . . . مورد استفاده قرار می گیرند .

انواع مدل های تسمه بسته بندی

راهنمای خرید از سایت ایران پک

فروش تسمه بسته بندی یزد

یکی از گزینه هایی که شرکت ایران پک را از دیگر شرکت ها متفاوت می کند ، این است که ایران پک تمامی محصولات خود را به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه گری به مشتریان خود عرضه می کند و مشتریان دیگر هزینه ای در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

شما می توانید انواع دستگاه های بسته بندی و یا تسمه کش را از سایت ایران پک سفارش دهید و حتی شما می توانید از ایران پک رول های تسمه بندی را در انواع مختلف برای دستگاه های خود خریداری کنید .

نوشتن دیدگاه

*

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کپی برداری با اجازه کتبی مجاز است © 2015

logo-footer

باما در تماس باشید :