دستگاه تسمه کش|تسمه کش برقی،تسمه کش میزی ،تسمه کش اتوماتیک

 

دستگاه تسمه کش چیست ؟

دستگاه تسمه کش در انواع مدل های مختلف توسط برند ها و شرکت های مختلف تولید می شود و به مشتریان و بازار عرضه می شود ، تسمه کش ها دستگاهی برای بسته بندی کالا ها و محصولات می باشند که کاربرد های زیادی دارند ، برای مثال کاربرد های زیادی در کارخانجات / تولیدی ها / کارگاه ها / صنایع مختلف / و . . . دارند و در بسته بندی محصولات اهمیت بالایی دارند .

نحوه ی کار انواع دستگاه تسمه کش

تسمه کش ها به مدل های مختلفی تقسیم می شوند و انواع مختلفی دارند ، برای مثال از انواع دستگاه تسمه کش می توان به :

تسمه کش های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک :

این نوع تسمه کش ها مدل های مختلف و بسیاری دارند ، شما در این نوع تسمه کش ها در مرحله اول دستگاه را چک کنید تا از سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید ، در مرحله بعد تسمه بسته بندی را در محل مورد نظر دستگاه قرار می دهید ، در مرحله بعدی کالا و یا محصول را بر روی محل مورد نظر قرار می دهید و دستگاه شروع به بسته بندی خودکار کرده و در اخر تسمه ها را محکم و بوسیله حرارت و یا پانچ به یکدیگر متصل می کند .

تسمه کش شارژی :

تسمه کش های شارژی از نوع دستی هستند و توسط نیروی برق کار می کنند و دارای باتری هستند که با مدل ها و ظرفیت های مختلف تولید می شوند ، تسمه کش های شارژی این امکان را به شما می دهد که هر کجا که دلتان می خواهد از این دستگاه استفاده کنید و در صورت تمام شدن باتری می توانید ان را شارژ کرده و دوباره استفاده کنید .

تسمه کش بادی :

این نوع تسمه کش ها توسط نیروی باد کار می کنند و شکل ظاهری متفاوتی نیز نسبت تسمه کش های دیگر دارند ، نحوه ی کار با این تسمه کش ها همانند تسمه کش های شارژی می باشد فقط با این تفاوت که این دستگاه با باد کار می کند .

تسمه کش میزی :

تسمه کش های میزی خود به چندین مدل نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک نیز تقسیم می شود ، ولی تسمه کش های میزی به صورت کلی از یک صفحه بزرگ که شبیه میز می باشد بهره می برند که کالا و یا محصول بر روی ان صفحه قرار می گیرد و برای بسته بندی اماده می شود .

کاربرد دستگاه تسمه کش ؟

دستگاه های تسمه کش کاربرد های زیادی بسته بندی محصولات و کالا ها دارند و برای مثال در صنایع چوب / صنایع غذایی / صنایع ساختمانی کاربرد های بسیاری دارد .

بسته بندی توسط تسمه کش باعث می شود تا حمل و نقل کالا ها آسان تر  و راحت تر شود .

تسمه کش ها برای بسته بندی کارتن ها / لوازم خانگی / تجهیزات ساختمانی / مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و سرعت کار را افزایش می دهد .

قیمت دستگاه های تسمه کش

قیمت این دستگاه ها متناسب با تورم و گرانی در بازار می باشد چون برخی از این دستگاه ها تولید داخل نیستند و قیمت ان ها متناسب با قیمت ارز تغییر می کند ، ولی برخی دیگر نیز توسط شرکت های ایرانی تولید شده و بیشتر ثبات قیمتی دارند و با قیمت های ارزان تری به مشتریان و بازار عرضه می شوند .

راهنمای خرید از ایران پک

یکی از نکاتی که شرکت ایران پک را حائز اهمیت می کند ، این است که ایران پک تمامی محصولات خود را به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه گری به مشتریان خود عرضه می کند و مشتریان دیگر هزینه ای در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

شما می توانید انواع دستگاه های بسته بندی و یا تسمه کش را از سایت ایران پک سفارش دهید و حتی شما می توانید از ایران پک رول های تسمه بندی را در انواع مختلف برای دستگاه های خود خریداری کنید .

TP-6000دستگاه-تسمه-کش-تمام-اتوماتیک

تسمه کش اتوماتیک مدل TP-6000

TP-601Aدستگاه-تسمه-کش-اتوماتیک

تسمه کش اتوماتیک مدل TP-601A

TP-601Y-photoدستگاه-تسمه-کش-اتوماتیک

تسمه کش اتوماتیک مدل TP-601Y

TP-601Bدستگاه-تسمه-کش-اتوماتیک

تسمه کش اتوماتیک مدل TP-601B

TP-601BPدستگاه-تسمه-کش-اتوماتیک

تسمه کش اتوماتیک مدل TP-601BP

TP-601Dدستگاه-تسمه-کش-تمام-اتوماتیک

تسمه کش اتوماتیک مدل TP-601D

TP-601YPTدستگاه-تسمه-کش-تمام-اتوماتیک

تسمه کش اتوماتیک مدل TP-601YPT

TP-702-59-Photoدستگاه-تسمه-کش-تمام-اتوماتیک

تسمه کش اتوماتیک مدل TP-702

TP-702B-Photoدستگاه-تسمه-کش-تمام-اتوماتیک

تسمه کش اتوماتیک مدل TP-702B