تسمه کش تمام اتوماتیک TP-702C

TP-702C-Photoدستکاه-تسمه-کش-تمام-اتوماتیک

مشخصاتمقدار
تسمه مصرفی5، 6، 9 میلیمتر
سایز دروازهW=2050/H=450 میلی متر( خیلی بزرگ)
W=1650/H=450 میلی متر(بزرگ)
W=1250/H=450 میلی متر(متوسط)
کشش تسمه دور بسته1-32 کیلوگرم
سرعت تسمه کشیتا 33 بسته در دقیقه( یک تسمه دور بسته)
وزن بستهحداکثر 40 کیلوگرم
حداقل سایز بسته300 میلیمتر طول*200 میلیمتر عرض*20 میلیمتر ارتفاع
سرعت حمل بسته15-60 متر در دقیقه
برق مصرفی380 وات

تسمه کش تمام اتوماتیک TP-702C

تسمه کش تمام اتوماتیک در انواع مختلف تولید می شوند و توسط شرکت ها و برند های متفاوتی به بازار عرضه می شوند و کیفیت های مختلفی دارند .

راهنمای خرید تسمه کش تمام اتوماتیک

تسمه کش تمام اتوماتیک در کیفیت های مختلف تولید می شوند به خاطر همین موضوع شما باید هنگام خرید دقت بالایی داشته باشید .

توجه داشته باشید که تسمه کش خود را در تمامی مدل ها از کدام نمایندگی و فروشگاه خریداری می کنید ، چون برخی از فروشگاه ها خدمات و ضمانت های لازمه را به مشتریان خود نمی دهند .

ولی شرکت ایران پک تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز عرضه می کند و البته تمامی محصولات خود را با ضمانت عرضه می کند و شما دیگر نگرانی از جانب گارانتی و ضمانت نخواهید داشت .

و البته ایران پک تمامی محصولات خود را به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه گری عرضه می کند و شما مشتری عزیز دیگر هزینه ی اضافی برای واسطه گری پرداخت نمی کنید و محصول را با قیمت واقعی ان خریداری می کنید .

شما می توانید این محصوا را از سایت ایران پک با ضمانت شرکت ایران پک و با قیمتی باور نکردنی خریداری کنید و خرید موفقی داشته باشید . می توانید از تسمه های دیگر مانند ( تسمه کش اتوماتیک / نیمه اتوماتیک / دستی و شارژی و . . . را می توانید در سایت دیدن فرمایید .

این مدل از تسمه کش برای موارد خاص می باشد و برای بسته بندی عادی نمی باشد ، این دستگاه همانند تسمه کش های اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک کار می کند ولی با کمی تفاوت که باعث می شود برای موارد خاص کاربرد داشته باشد .

راهنمای خرید از ایران پک

شما می توانید انواع دستگاه های بسته بندی و تسمه کش از نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی و یا انواع تسمه دستگاه های تسمه کش را از سایت فروشگاهی ایران پک سفارش  دهید و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و با بالاترین سرعت جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید .