تسمه کش برقی و بادی در اصفهان

تسمه کش برقی و بادی در کرج

تسمه کش برقی و بادی در کرج : به تسمه کش های برقی و بادی تسمه کش های دستی نیز گفته می شود که اندازه کوچکی دارند ولی کاربرد های فراوانی در صنعت و بسته بندی دارند .

نحوه ی کار و معرفی تسمه کش های برقی و بادی را در پاراگراف های زیر مطالعه فرمایید .

تسمه کش برقی در کرج

تسمه کش های برقی در مدل ها و دسته های مختلف توسط شرکت ها و برند های متفاوت تولید می شوند و انواع مختلفی دارند .

انواع تسمه کش دستی در کرج

تسمه کش های دستی در مدل های ( ساده یا همان انالوگ / شارژی / بادی ) تقسیم می شوند و هر کدام کاربرد های خاص خود را دارا هستند و در زمینه های متفاوتی می توان از ان ها استفاده کرد .

تسمه کش برقی و بادی

دستگاه تسمه کش ساده

دستگاه تسمه کش ساده با استفاده از نیروی دست کار می کند یعنی به این صورت است که شما به صورت کاملا دستی تسمه ها را به دور کارتن و یا کالای مورد نظر خود می کشید و بعد از اتمام کار توسط تسمه کش دستی تسمه ها را محکم کرده و به یک دیگر پانچ می کنید .

دستگاه های تسمه کش شارژی

دستگاه های تسمه کش شارژی توسط نیروی برق کار می کنند و دارای باتری هایی با ظرفیت های متفاوت هستند یعنی شما می توانید هنگام تمام شدن باتری تسمه کش ان را شارژر کرده و دوباره استفاده کنید .

دستگاه های تسمه کش بادی

این نوع تسمه کش ها توسط نیروی باد کار می کنند و بادی هستند شما برای بسته بندی محصول تسمه را در داخل دستگاه قرار می دهید و بسته بندی کالا توسط انرژی باد صورت می گیرد و در اخرین مرحله دستگاه تسمه ها را کشیده و محکم می کند و در اخر به یکدیگر پانچ کرده و متصل می کند .

قیمت تسمه کش دستی در کرج

قیمت تسمه کش های دستی متناسب با مدل های تسمه کش متفاوت می باشد ، قیمت برخی از تسمه کش های تولید خارج بر اساس تورم و قیمت ارز گران و یا ارزان تر می شوند ولی تسمه کش های تولید داخل نسبت به قیمت تسمه کش های خارجی ارزان تر و ثبات قیمتی بهتری دارند چون در داخل کشور تولید می شوند و ممکن در برخی موارد تورم و گرانی بر روی قیمت های تسمه کش های دستی تاثیر گذار باشد .

سخن نهایی

تسمه کش های دستی یکی از متداول ترین نوع تسمه کش ها می باشند که در نوع ها و مدل های مختلفی تولید می شوند و کاربرد های متفاوتی نیز دارند .

تسمه کش های دستی کاربرد های بسیار زیادی در تولیدی ها / کارگاه ها / انبار ها  دارند و در بسته بندی کالا ها و محصولات نقش مهمی ایفا می کنند .

تسمه کش برقی و بادی در تبریز

 


راهنمای خرید از ایران پک

تسمه کش برقی و بادی در کرج

یکی از نکاتی که شرکت ایران پک را حائز اهمیت می کند ، این است که ایران پک تمامی محصولات خود را به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه گری به مشتریان خود عرضه می کند و مشتریان دیگر هزینه ای در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

شما می توانید انواع دستگاه های بسته بندی و یا تسمه کش را از سایت ایران پک سفارش دهید و حتی شما می توانید از ایران پک رول های تسمه بندی را در انواع مختلف برای دستگاه های خود خریداری کنید برای اطلاعات بیشتر باما در ارتباط باشید ( تماس ) ( درباره ما )

نوشتن دیدگاه

*

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کپی برداری با اجازه کتبی مجاز است © 2015

logo-footer

باما در تماس باشید :