تسمه کش نیمه اتوماتیک TP-501

TP-501دستگاه-تسمه-کش-نیمه-اتوماتیک

مشخصاتمقدار
نوع جوشجوش حرارتی
تسمه مصرفی5 تا 15/5 میلیمتر
قطر قرقره تسمه200 تا 280 میلی متر ( اگر قطر قرقره 280 میلی متر باشد، شما می توانید وسط قرقره را برداشته تا به قطر 200 میلی متر برسید.)
طول دستگاه850 میلی متر
عرض دستگاه560 میلی متر
ارتفاع دستگاهقابلیت تنظیم پایه ها: حداقل 780 میلی متر، حداکثر 950 میلی متر
وزن دستگاه76 کیلوگرم
برق مصرفی220 ولت
میزان کشش دور بسته8-45 کیلوگرم(با ولوم الکترونیکی)
ویژگی های استاندارد دستگاه1. دو عدد موتور ساخت آلمان (DC-24V)
2.ولوم Weld-Cooling Time
3. Jog Switch

تسمه کش های نیمه اتوماتیک در انواع مختلف تولید می شوند و توسط شرکت ها و برند های متفاوتی به بازار عرضه می شوند و کیفیت های مختلفی دارند .

راهنمای خرید تسمه کش نیمه اتوماتیک

تسمه کش های نیمه اتوماتیک در کیفیت های مختلف تولید می شوند به خاطر همین موضوع شما باید هنگام خرید دقت بالایی داشته باشید .

توجه داشته باشید که تسمه کش خود را از کدام نمایندگی و فروشگاه خریداری می کنید ، چون برخی از فروشگاه ها خدمات و ضمانت های لازمه را به مشتریان خود نمی دهند .

ولی شرکت ایران پک تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز عرضه می کند و البته تمامی محصولات خود را با ضمانت عرضه می کند و شما دیگر نگرانی از جانب گارانتی و ضمانت نخواهید داشت .

و البته ایران پک تمامی محصولات خود را به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه گری عرضه می کند و شما مشتری عزیز دیگر هزینه ی اضافی برای واسطه گری پرداخت نمی کنید و محصول را با قیمت واقعی ان خریداری می کنید .

شما می توانید این محصول را با نام تسمه کش نیمه اتوماتیک Tp-202L از سایت ایران پک با ضمانت شرکت ایران پک و با قیمتی باور نکردنی خریداری کنید و خرید موفقی داشته باشید . می توانید از تسمه های دیگر مانند ( تسمه کش اتوماتیک / نیمه اتوماتیک / دستی و شارژی و . . . را می توانید در سایت دیدن فرمایید .

راهنمای خرید از ایران پک

شما می توانید انواع دستگاه های بسته بندی و تسمه کش از نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی و یا انواع تسمه دستگاه های تسمه کش را از سایت فروشگاهی ایران پک سفارش  دهید و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و با بالاترین سرعت جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید .