تسمه کش اتوماتیک TP-601A

TP-601Aدستگاه-تسمه-کش-اتوماتیک

مشخصاتمقدار
تسمه مصرفی8mm ,12mm
کشش تسمه7-70KG
سرعت تسمه کشی30 تسمه کشی در دقیقه
وزن330Kg

تسمه کش اتوماتیک سری ۶۰۰

تسمه کش های اتوماتیک در انواع مختلف تولید می شوند و توسط شرکت ها و برند های متفاوتی به بازار عرضه می شوند و کیفیت های مختلفی دارند .

راهنمای خرید تسمه کش های اتوماتیک سری ۶۰۰

تسمه کش تمام اتوماتیک در کیفیت های مختلف تولید می شوند به خاطر همین موضوع شما باید هنگام خرید دقت بالایی داشته باشید .

توجه داشته باشید که تسمه کش خود را از کدام نمایندگی و فروشگاه خریداری می کنید ، چون برخی از فروشگاه ها خدمات و ضمانت های لازمه را به مشتریان خود نمی دهند .

ولی شرکت ایران پک تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز عرضه می کند و البته تمامی محصولات خود را با ضمانت عرضه می کند و شما دیگر نگرانی از جانب گارانتی و ضمانت نخواهید داشت .

و البته ایران پک تمامی محصولات خود را به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه گری عرضه می کند و شما مشتری عزیز دیگر هزینه ی اضافی برای واسطه گری پرداخت نمی کنید و محصول را با قیمت واقعی ان خریداری می کنید .

شما می توانید این محصول را با نام Tp-601A از سایت ایران پک با ضمانت شرکت ایران پک و با قیمتی باور نکردنی خریداری کنید و خرید موفقی داشته باشید . می توانید از تسمه های دیگر مانند ( تسمه کش اتوماتیک / نیمه اتوماتیک / دستی و شارژی و . . . را می توانید در سایت دیدن فرمایید .

توضیحاتی در مورد دستگاه

این مدل از تسمه کش ها کاملا اتوماتیک هستند و فرایند بسته بندی کالا را کاملا خودکار انجام می دهند این مدل دستگاه های تسمه کش یا استفاده از نیروی برق کار خود را انجام می دهند .

طرز کار این دستگاه ها اینگونه است که شما رول تسمه را در محل تعیین شده دستگاه قرار می دهید و کالایی که قرار است بسته بندی شود را داخل دستگاه قرار می دهید ، دستگاه تسمه ها را به دور کالا کشیده و در اخر بوسیله حرارت و یا پانچ تسمه ها را به یکدیگر متصل می کند .

راهنمای خرید از ایران پک

شما می توانید انواع دستگاه های بسته بندی و تسمه کش از نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی و یا انواع تسمه دستگاه های تسمه کش را از سایت فروشگاهی ایران پک سفارش  دهید و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و با بالاترین سرعت جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید .